Gotyk monumentalny
Gotyk ponad głową
Skarby kultury
Dotknij historii
Spichrze
Nowoczesna architektura

Toruń Krzyżacki: aktywnie z przewodnikiem

 
Wycieczka z przewodnikiem dostępna na zamówienie.
Dostępność: cały rok
Wycieczka piesza
Godzina rozpoczęcia: do ustalenia
Czas trwania: wariant 3 godz., wariant 4 godz.
Cena: zapytaj
 
Uczestnicy aktywnego zwiedzania Torunia z przewodnikiem trasą „Toruń krzyżacki” poznają najważniejsze i zarazem najcenniejsze zabytki historyczne Torunia oraz historię zakonu krzyżackiego – założyciela Torunia.

Oferta przeznaczona jest dla uczestników powyżej 3 klasy szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy otrzymują książeczki edukacyjne z zadaniami, które wypełniają w trakcie; muszą wykazać się nie tylko uwagą, ale spostrzegawczością, czasem sprytem oraz zaangażowaniem i kojarzeniem faktów, zdarzeń i miejsc, które zwiedzają i o których opowiada przewodnik. Najlepszy wynik uhonorowany jest specjalną nagrodą.
Czas programu: ok. 3-4 godz.
 
Potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień?
Zapytaj: formularz lub biuro@toruntour.pl lub tel. 56 621 02 32 
 

 

Wycieczki z przewodnikiem sprzedaje: Toruński Serwis Turystyczny
Toruń, ul. Bankowa 14/16/16, tel. 56 621 02 32,
Organizator turystyki nr 247 Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu.
  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (2)
Anna, 2018-05-08 16:57:15
Super trasa z książeczkami dla dzieci. Nie wiedziałam, że Krzyżacy mieli aż taki wpływ na miasto. Już poleciła trasę moim znajomym. Dzieci na pewno nie będą marudzić.
Magda, 2018-06-28 17:55:02
Ciekawe zwiedzanie, dużo zadań na orientację, trochę jak gra miejska ale nie to samo. Ten rodzaj zwiedzania aktywnego jest fajniejszy. Dzieci z mojej klasy były zachwycone i zaangażowane do samego końca.
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:
   
Kontakt
 
tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Bankowa 14/16/16 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
 
Osoby i instytucje chętne do współpracy prosimy o kontakt.