Zamów wycieczkę / przewodnika

Zobacz, jak łatwo i przejrzyście zamówisz wycieczkę / zwiedzanie Torunia!
Wypełnij tylko poniższy formularz rezerwacji, zaznaczając interesującą Cię trasę zwiedzania z przewodnikiem + w przypadku dłuższego zwiedzania: bilety wstępu do obiektów, które chcesz zwiedzić + wyżywienie czy inne zamówienia itp. (np. pakiet upominków/pamiątek toruńskich (cena od 20 do 150 zł/os.) lub torbę pierników toruńskich (cena od 15 do 100 zł/os.), degustację piw / wódek toruńskich), a my wkrótce odeślemy potwierdzenie przyjęcia do realizacji Twojego zamówienia łącznie z jego wyceną.

Jeżeli natomiast nie masz sprecyzowanych planów co do Twojego programu pobytu w Toruniu - skontaktuj się z nami, zapytaj, skonsultuj, a my chętnie udzielimy porady i zaproponujemy konkrety - skontaktuj się z nami >>>
 
Zobacz też:
 
Organizatorem jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, Stare Miasto, ul. Rabiańska 3, tel. 56 621 02 32, organizator turystyki nr 247 Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu
 
 
 

Wypełnij formularz:

UWAGA - upewnij się, że po wypełnieniu poniższego formularza właściwie przepisałeś (-aś) kod z obrazka, co warunkuje dotarcie do nas Twojego zamówienia.
Wybierz datę
Ponadto zamawiam bilety wstępu
i zwiedzanie:

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
   
Kontakt
 
tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
 
Osoby i instytucje chętne do współpracy prosimy o kontakt.