Wycieczki po Toruniu z przewodnikiem dla turystów indywidualnych

 
Wybierasz się do Torunia sam lub z rodziną albo w małej grupie znajomych?
Chciałbyś zwiedzić miasto i przy okazji dowiedzieć się czegoś interesującego?
Nie chcesz bez sensu błąkać się po mieście nie wiedząc gdzie pójść, na co zwrócić uwagę, co zobaczyć co i dlaczego zwiedzić?
Mamy dla Ciebie propozycję: wynajęcie przewodnika po Toruniu tylko dla Ciebie lub Twojej mini-grupy.
Wszystkie szczegóły ustalimy przez pocztę e-mail, bezpłatnie doradzimy i podsuniemy ciekawe pomysły.
Wystarczy tylko napisać na nasz e-mail, podając datę swojego przyjazdu oraz swoje oczekiwania i pomysły.
Obsługujemy także pojedynczych turystów o najbardziej wybrednych wymaganiach.
Napisz do nas, ustalimy szczegóły Twojego wyjazdu razem.
Do zobaczenia w Toruniu!
 
 
 
To wycieczka regularna, cykliczna organizowana w wiele dni, także poza weekendami, o stałych godzinach.
Zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy rodzinne, znajomych i in. na wycieczkę z przewodnikiem po Toruniu.
Sprawdź najbliższy termin i zgłoś się!
 
 
 
W tym przypadku to Ty decydujesz jakie zwiedzanie zamówisz: dłuższe czy krótsze, rano czy po południu, z przerwą czy bez, z wejściami do muzeów, zabytków czy bez wejść. Przewodnik będzie tylko dla Ciebie i odpowie na Twoje pytania w trakcie.
 
 
 
Specjalnie ułożone pakiety turystyczne skierowane są dla osób, które chcą skorzystać z zaprogramowanego pobytu. Są to oferty od kilkugodzinnego do kilkudniowego pobytu, obejmujące kompleksowo przygotowany program kilkuskładnikowy objęty jedną ceną. Zapoznaj się i wybierz pobyt w Toruniu z nami.
 
Dla turystów indywidualnych przygotowaliśmy kilka propozycji pobytu w Toruniu. Specjalnie ułożone pakiety turystyczne skierowane są dla osób, które chcą skorzystać z zaprogramowanego pobytu. Są to oferty od kilkugodzinnego do kilkudniowego pobytu. Zapoznaj się i wybierz pobyt w Toruniu z nami.
 
 
 
Wycieczki dla rodzin i dzieci
 
Pakiety rodzinne obejmują noclegi, wyżywienie i zwiedzanie i są przygotowane w wariantach od jedno- do trzydniowych pobytów.
 
 
 
 
Proponujemy kilkanaście tras do samodzielnego spaceru i poznania Torunia
 
 
Kompleksowa organizacja wycieczek do Torunia i okolic

Na podstawie oczekiwań, życzeń, sugestii i możliwości finansowych i czasowych Klienta opracowujemy szczegółowy program wycieczki, uzwględniający też noclegi, wyżywienie i itp.

Jeżeli nie masz swoich oczekiwań - zaproponujemy ofertę optymalną, która zapewni Państwu moc wrażeń i niezapomniane przeżycia

Na życzenie wycieczkę grupową zorganizować możemy łącznie z przejazdem z Waszej miejscowości

 

 

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj