1.17. Aktywne zwiedzanie Torunia z przewodnikiem

 
Proponujemy cztery różne trasy aktywnego zwiedzania Torunia z przewodnikiem.
Zwiedzanie aktywne Torunia przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi oraz grup szkolnych - uczestników powyżej 3 klasy szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy otrzymują książeczki edukacyjne z zadaniami, które wypełniają w trakcie; muszą wykazać się nie tylko uwagą, ale spostrzegawczością, czasem sprytem oraz zaangażowaniem i kojarzeniem faktów, zdarzeń i miejsc, które zwiedzają i o których opowiada przewodnik. Najlepszy wynik uhonorowany jest specjalną nagrodą.
 
 

 

Wycieczki z przewodnikiem sprzedaje: Toruński Serwis Turystyczny
Toruń, ul. Rabiańska 3, tel. 56 621 02 32,
Organizator turystyki nr 247 Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu.

 

Zobacz też:
  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (3)
Joanna, 2020-06-13 17:33:25
Jesteśmy właśnie po pierwszym rodzinnym aktywnym zwiedzaniu w ramach programu "Legendy i fakty toruńskie ". Bardzo polecamy-frajda dla dzieci z elementami rodzinnej rywalizacji. Dziękujemy Pani Monice za piękne opowieści o mieście
Iza, 2020-07-13 13:48:40
To był strzał w 10- tkę! Najlepszy pomysł na jaki mogliśmy wpaść a propos zwiedzania Torunia. Nasze sceptycznie nastawione dzieci całkowicie zaangażowały się z aktywne zwiedzanie, słuchanie opowieści i rodzinną rywalizację. Polecamy! To frajda dla dzieci i rodziców. Dziękujemy Pani Monice za profesjonalizm i ciekawe opowieści o mieście. Takie dni zostają na cale życie. A Toruń już nigdy nie będzie dla nas taki sam... Każde miasto powinno mieć takich przewodników. Polecamy zwiedzanie Torunia z Panią Moniką!
Lisa, 2023-12-11 22:55:49
Co fascynujący pomysł na zwiedzanie Torunia! Trasy aktywne z przewodnikiem to świetna okazja dla rodzin i uczniów. Książeczki edukacyjne dodają interaktywnego wymiaru, rozwijając spostrzegawczość i wiedzę. Wspaniale, że zaangażowanie nagradzane jest specjalnym wyróżnieniem. Planuję skorzystać z tej innowacyjnej formy zwiedzania!
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj