Znaki na niebie

czas trwania: 40 minut
odbiorcy: uczniowie szkół średnich, dorośli
wersje językowe: polska

Jak wskazuje tytuł, seans ten przedstawia niebo i to, co na nim podziwiamy, a więc przede wszystkim gwiazdy. Pokażemy, jak za pomocą najbardziej znanych układów gwiazd poruszać się po niebie w trzech porach roku: jesienią, zimą i wiosną. Podpowiemy, jak odszukiwać ciekawe gwiazdy, mgławice, gromady, jak rozpoznawać na firmamencie gwiezdne konstelacje oraz jakie obiekty odkryjemy już za pomocą niewielkiej lunetki. Seans "Znaki na niebie" to propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają patrzeć w gwiazdy.
 

 

 
Powrót do:

 

  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj