Śladami Astronoma: aktywnie z przewodnikiem

 
  • Wycieczka z przewodnikiem dostępna na zamówienie.
  • Dostępność: cały rok
  • Wycieczka piesza
  • Godzina rozpoczęcia: do ustalenia
  • Czas trwania: wariant 3 godz., wariant 4 godz.
  • Cena: zapytaj
 
Uczestnicy aktywnego zwiedzania trasą „Śladami Astronoma” poznają najważniejsze i zarazem najcenniejsze zabytki historyczne Torunia oraz miejsca związane z Mikołajem Kopernikiem.
Oferta przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi i grup szkolnych - uczestników powyżej 3 klasy szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych.
Uczestnicy biorący udział w aktywnym zwiedzaniu Torunia z przewodnikiem otrzymują książeczkę edukacyjną z zadaniami, które wypełniają w trakcie spaceru po starówce. Zwiedzający muszą wykazać się nie tylko uwagą, ale również spostrzegawczością, czasem sprytem, zaangażowaniem oraz umiejętnością kojarzenia faktów i zdarzeń, o których opowiada przewodnik. Najlepszy wynik uhonorowany będzie specjalną nagrodą.
 
Potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień?
Zapytaj: formularz lub biuro@toruntour.pl lub tel. 56 621 02 32
 
 
 
Wycieczki z przewodnikiem sprzedaje: Toruński Serwis Turystyczny
Toruń, ul. Rabiańska 3, tel. 56 621 02 32,
Organizator turystyki nr 247 Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu.
  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (5)
Zbyszek, 2018-05-07 07:54:34
Weekend majowy za nami i zwiedzanie aktywne z przewodnikiem po Toruniu. Wybrałem dla syna trasę Śladami Astronoma bo wiem, że w szkole ten temat się pojawi. I co i nie żałuję, ciekawe zadania, fajna grafika. Mnie samego wciągnęło rozwiązywanie zadań. Fajna sprawa, polecam.
Marek, 2018-11-09 01:49:12
Super sprawa. Pierwszy raz spotkałem się z taką formą zwiedzania. Polecam. Książeczka po zwiedzaniu stala się pamiątką z Torunia.
Mirosława z Olsztyna, 2019-01-16 15:04:40
Właśnie zamówiłam zwiedzanie z książeczkami. Poleciła mi je koleżanka, która już raz tak zwiedzala Toruń i była zachwycona. Jestem ciekawa jak będzie.
Krystyna, 2019-09-23 14:10:09
Patronem naszej szkoły jest Mikołaj Kopernik i dlatego zdecydowałam się na wybór tej trasy dla uczniów. Motywem przewodnim jest biografia Kopernika na tle licznych i ważnych zabytków. Co ma wspólnego Kopernik z Krzywa Wieża? Ja już znam odpowiedz na to pytanie! Polecam aktywne zwiedzanie Śladami Astronoma.
Magda, 2024-01-30 15:35:24
Zwiedzanie z książeczkami za nami, to była ciekawa forma zwiedzania. Zadania wręcz pochłonęły nasze dzieciaki, które aktywnie brały udział w rozwiązywaniu zagadek. Dziękujemy i polecamy aktywne zwiedzanie
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj