Toruń Krzyżacki: aktywnie z przewodnikiem

 
  • Wycieczka z przewodnikiem dostępna na zamówienie.
  • Dostępność: cały rok
  • Wycieczka piesza
  • Godzina rozpoczęcia: do ustalenia
  • Czas trwania: wariant 3 godz., wariant 4 godz.
  • Cena: zapytaj
 
Uczestnicy aktywnego zwiedzania Torunia z przewodnikiem trasą „Toruń krzyżacki” poznają najważniejsze i zarazem najcenniejsze zabytki historyczne Torunia oraz historię zakonu krzyżackiego – założyciela Torunia.

Oferta przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi i grup szkolnych - uczestników powyżej 3 klasy szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy otrzymują książeczki edukacyjne z zadaniami, które wypełniają w trakcie; muszą wykazać się nie tylko uwagą, ale spostrzegawczością, czasem sprytem oraz zaangażowaniem i kojarzeniem faktów, zdarzeń i miejsc, które zwiedzają i o których opowiada przewodnik. Najlepszy wynik uhonorowany jest specjalną nagrodą.
Czas programu: ok. 3-4 godz.
 
Potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień?
Zapytaj: formularz lub biuro@toruntour.pl lub tel. 56 621 02 32 
 

 

Wycieczki z przewodnikiem sprzedaje: Toruński Serwis Turystyczny
Toruń, ul. Rabiańska 3, tel. 56 621 02 32,
Organizator turystyki nr 247 Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu.
  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (3)
Anna, 2018-05-08 16:57:15
Super trasa z książeczkami dla dzieci. Nie wiedziałam, że Krzyżacy mieli aż taki wpływ na miasto. Już poleciła trasę moim znajomym. Dzieci na pewno nie będą marudzić.
Magda, 2018-06-28 17:55:02
Ciekawe zwiedzanie, dużo zadań na orientację, trochę jak gra miejska ale nie to samo. Ten rodzaj zwiedzania aktywnego jest fajniejszy. Dzieci z mojej klasy były zachwycone i zaangażowane do samego końca.
Olga, 2020-02-02 22:59:36
Polecam.
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj