Zamów wycieczkę / przewodnika po Toruniu

Zobacz, jak łatwo i przejrzyście zamówisz wycieczkę / zwiedzanie Torunia!
Wypełnij tylko poniższy formularz zaznaczając interesującą Cię trasę zwiedzania z przewodnikiem + w przypadku dłuższego zwiedzania: bilety wstępu do obiektów, które chcesz zwiedzić + wyżywienie czy inne zamówienia itp.
(np. pakiet upominków/pamiątek toruńskich (cena od 30 do 200 zł/os.) lub torbę pierników toruńskich (cena od 20 do 150 zł/os.), degustację piw / wódek toruńskich), a my wkrótce odeślemy potwierdzenie przyjęcia do realizacji Twojego zamówienia łącznie z jego wyceną.

Jeżeli natomiast nie masz sprecyzowanych planów co do Twojego programu pobytu w Toruniu - skontaktuj się z nami, zapytaj, skonsultuj, a my chętnie udzielimy porady i zaproponujemy konkrety - skontaktuj się z nami >>>
 
Zobacz też:
 
Organizatorem jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, Stare Miasto, ul. Rabiańska 3, tel. 56 621 02 32, organizator turystyki nr 247 Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu
 
 
 

Wypełnij formularz:

lub zamów e-mailem: biuro@toruntour.pl

UWAGA - upewnij się, że po wypełnieniu poniższego formularza właściwie przepisałeś (-aś) kod z obrazka, co warunkuje dotarcie do nas Twojego zamówienia.
Wybierz datę
Ponadto zamawiam bilety wstępu
i zwiedzanie:

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj