Przyjęcie urodzinowe Mikołaja Kopernika

18 lutego 2023 r. o godz. 15:00 na Rynku Staromiejskim odbędzie się przyjęcie urodzinowe Mikołaja Kopernika z występami bębniarzy z L'ombelico del Mondo oraz dwóch orkiestr dętych.

Na rynku pojawi się wielka, mobilna rzeźba Kopernika, która przed spotkaniem na rynku - od 14:15 - będzie przemierzać wraz z paradą ulice Starego Miasta.

Nie zabraknie oczywiście tortu dla mieszkańców, confetti, okolicznościowych balonów i prezentów wręczanych jubilatowi, a także składania mu życzeń przez wszystkich chętnych.

Data: 
18.02.2023 15:00
Miejsce: 
Rynek Staromiejski, ulice toruńskiej starówki
Organizator: 
Toruńska Agenda Kulturalna
Teatr Baj Pomorski

  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (1)
Anna, 2023-02-08 13:55:30
Świetny pomysł! Chętnie wzięłabym udział, ale mieszkam na południu Polski i nie mogę przybyć tego dnia do Torunia. Zachęciłabym mieszkańców do tworzenia laudacji na cześć Jubilata i wygłoszenie ich na rynku. Mogą być rymowane. Pozdrawiam.
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj