Znani torunianie i ludzie związani z Toruniem

  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (2)
Krzysztof Bystram, 2020-08-24 16:32:20
Szanowni Panstwo?
Zrobiliscie kawal fantastycznej roboty. Serdecznie gartuluje, tylko....... dlaczego nie ma tlumaczen na obce jezyki? Jesli chcecie rozpropagowac moje rodzinne miasto, to fantastycznie. Tylko wsród kogo? Miasto hanzeatyckie - to temat dla Niemców. Angielski dla innych innostranców. Blagam o tlumaczenie po angielsku, francusku i niemiecku.
Z powazaniem,
Krzysztof Bystram
(k.bystram@skynet.be)
zolo, 2021-03-14 21:52:17
Jedyna kamera internetowa przysłonieta siatka  . Tak dbaja o wizerunek na świecie  . Nikt sie tym nie interesuje. Moze jakby Rydzykowi wydzierzawili to on by zrobil biznes na tym.a tak...wstyd
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj