Toruń w poniedziałki

Chociaż prawdą jest, że podobnie jak w innych miastach, tak i w Toruniu wiele muzeów jest zamkniętych w poniedziałki, to nie oznacza jednak, że nie ma tu innych możliwości spędzenia czasu w tym dniu. Zresztą samo wędrowanie i poznawania uroków, miejsc, zabytków, zaułków i zakamarków miasta jest na tyle wciągające i czasochłonne, że może zająć to mnóstwo czasu. 
Toruń jest takim miastem, gdzie można wiele odkryć każdego dnia w tygodniu.
 
Wycieczki z przewodnikiem po mieście to jeden z najbardziej popularnych sposobów rozpoczęcia wizyty w Toruniu, zwłaszcza dla osób, które chcą się najpierw zorientować. Taka kilkugodzinna forma poznania Torunia zwykle i tak nie obejmuje wejścia do muzeów i innych obiektów płatnych.
Mimo tego nawet są i takie obiekty, które pozostają czynne również w poniedziałki - wymieniamy je poniżej. Jednak prosimy pamiętać, że wszystkie muzea są zamknięte w poniedziałki świąteczne oprócz poniedziałków wielkanocnych oraz poniedziałków przypadających na weekend majowy.
 
Miejsca płatne czynne w zwykłe poniedziałki:

  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj