Toruń dla rodzin i dzieci

w przygotowaniu

 

Co zrobić, aby w czasie wycieczki z rodzicami dzieci się nie nudziły i czerpały z tego taką przyjemność jak Państwo? Każdy rodzic zapewne dobrze zna pytanie: "Mamo, Tato, co dzisiaj będziemy robić?". Energia dzieci jest nie do opanowania, a ich ciekawość świata trudna do zaspokojenia. Jednak Toruń oferuje wiele atrakcji swoim najmłodszym gościom. Postaramy się pomóc Państwu jak najlepiej wykorzystać te propozycje, czyniąc Państwa chwilę odpoczynku pełnią radości dla dzieci.

  • drukuj
  • poleć artykuł
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Dodaj swój komentarz:


pozostało znaków:   napisałeś znaków:

Kontakt

tel. 56 621 02 32
biuro@toruntour.pl
formularz kontaktowy
 
 
   
Właścicielem i operatorem Toruńskiego Portalu Turystycznego funkcjonującego pod domeną toruntour.pl jest Toruński Serwis Turystyczny, Toruń, ul. Rabiańska 3 (mapa), tel. 66 00 61 352, NIP: 8791221083.
Materiały zawarte w Toruńskim Portalu Turystycznym www.toruntour.pl należą do ich autorów lub właściciela serwisu i są objęte prawami autorskimi od momentu powstania Portalu w 2015 r. Wszelkie wykorzystywanie w całości lub we fragmentach zawartych informacji bez zgody Wydawcy Serwisu jest zabronione.
Polityka cookies
 
Jeżeli chcesz opublikować swój artykuł lub napisać do Toruńskiego Portalu Turystycznego ponieważ gdzieś do tekstu wkradł się błąd, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu przekazać swoją opinię, możesz to zrobić używając adresu mailowego biuro@toruntour.pl. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!
 
Zostań naszym patronem. Poznaj szczegóły i możliwości tutaj